پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: bWcZ8g2A      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۳:۳۳:۴۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۴
معاون پژوهش برنامه ریزی آموزش و پرورش استان گیلان خبر داد:

ارسال 6 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره تحلیل محتوا

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: علاقه مندان به شرکت در هشتمین دوره جشنواره می توانند تا 30 آبان از طریق سامانه Roshd.ir آثار خود را ارائه کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد امجدی با اعلام این خبر گفت:  تولید محتوای الكترونیكی متناسب با محتوای كتب درسی و مفاهیمی از قبیل محیط زیست ، آموزش شهروندی ، مهارت زندگی ، اقتصاد مقاومتی ، تقویت ایمان ، ولایت ، عفاف و حجاب ، ارزش های انقلاب اسلامی و سبك زندگی ایرانی – اسلامی مورد توجه است. وی افزود : جشنواره تولید محتوای الكترونیكی با هدف توسعه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات ، ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی و پرورش توانمندی های معلمان و دانش آموزان ، توانمند سازی مدرسه و ایجاد زمینه مناسب جهت تولید محتوای الكترونیكی های خاص ، برای دانش آموزان با نیازهای ویژه هر ساله در دو مرحله استانی و كشوری برگزار می شود.

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان خاطرنشان کرد: آموزگاران و دبیران دوره ابتدایی و متوسطه ی اول و دوم ، شاغلان مدارس استثنایی ، غیردولتی و استعدادهای درخشان ، هنرآموزان هنرستان های فنی و حرفه ای و كاردانش ، مدرسان دانشگاه فرهنگیان ، كلیه كاركنان آموزشی و اداری شاغل در ادارات مدارس عادی و استثنایی و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان می توانند در این جشنواره شركت كنند.

از 3اردیبهشت ماه تا 30 آبان ماه علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیر خانه جشنواره در اداره كل آموزش و پرورش استان ارسال كنند و تاکنون 6 هزار اثر به دبیرخانه استانی جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رسیده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه