پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: dKbXrbPO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ ۱۴:۲۸:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۴
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان گیلان خبر داد:

هوشمند سازی بیش از7 هزار کلاس در استان

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش گفت: از ابتدای برنامه هوشمند سازی مدارس تاکنون 7 هزار و 597 کلاس درس با کمک های خیّران ، اعتبارات آموزش و پرورش ،کمک های مردمی و نوسازی مدارس در استان گیلان هوشمند شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد امجدی با اعلام این خبر گفت:  تجهیزاتی مانند: دیتا پروژکتور، لپ تاب و پرده نمایش در اختیار مدارس مناطق مختلف   آموزش و پرورش استان قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: به منظور جمع آوری آمار، تعیین رتبه هوشمندسازی مدارس و برنامه ریزی جهت توسعه هوشمندی مدارس سامانه مدیریت مدارس هوشمند به آدرس : isms.giledu.ir راه اندازی شده است.

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گیلان افزود: هوشمندسازی مدارس در گیلان از سال 90 آغاز شده و تاکنون 2 هزار و 505 مدرسه ( با حداقل یک کلاس ) شامل 7 هزار و 597 کلاس درس زیر پوشش این برنامه قرارگرفته است که 60 / 60 درصد مدارس استان را شامل می شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه