پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: AfsZt9eA      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ ۱۱:۴۴:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۹
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خبر داد:

مدیران ، حلقه وصل مدرسه و خانواده ها هستند

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: مدیران مدارس نمونه دولتی با تدبیر و شناخت انتظارات خانواده ها ، می توانند موجبات ارتقای مدرسه و تقویت سیستم مدیریتی را فراهم کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مهدی حاجتی در نشست مدیران مدارس نمونه دولتی گفت: عملکرد مثبت و مدیریت خلاقانه در این مدارس علاوه بر ایجاد انگیزه در معلمان ، اعتماد مدیران بالادست را سبب می شود. وی با اشاره به اهمیت مدارس نمونه دولتی در کسب رتبه های برتر کنکور و سایر رقابت های علمی، خاطرنشان کرد:  با وجود کاهش رتبه های تک رقمی گیلان در کنکور سراسری امسال  ، برای سومین سال پیاپی توانستیم رتبه ششم بزرگترین ماراتن علمی کشور را کسب کنیم. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: 2 درصد دانش آموزان استان در مدارس خاص تحصیل می کنند و دراین میان 5 هزار و 697 دانش آموز  در 27 مدرسه نمونه دولتی گیلان درس می خوانند. حاجتی خاطرنشان کرد: مدیران مدارس به عنوان رهبران آموزشی با تدبیر ورزی و اجرای درست سیاست های کلان آموزش و پرورش می توانند تحول ساختاری و تغییرات مثبت را در آموزش و پرورش ایجاد کنند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه