پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: 5enVB3Ed      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ ۱۳:۵۶:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۷

برگزاری انتخابات هیئت ورزشی دانش آموزی استان گیلان

در دومین دوره انتخابات هیئت ورزش دانش آموزی گیلان ، امیر سراجی به عنوان رئیس هیئت ورزش دانش آموزی انتخاب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش در این نشست با اشاره به اهداف سند تحول بنیادین در گسترش ورزش گفت: با توجه به فقر حرکتی بسیاری از دانش آموزان،  تعمیق ورزش و استعدادیابی دانش آموزان می تواند  در پیشگیری بسیاری از معضلات و بیماری ها موثر باشد. وی خاطرنشان کرد: رسالت آموزش و پرورش محدود به آموزش دانش آموزان نیست بلکه پرورش دانش آموزانی فعال، خوش فکر و علاقمند به ورزش از اهداف کلان برنامه های آموزش و پرورش است. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شرکت 165 هزار دانش آموز در المپیادهای درون مدرسه ای پارسال ، پیش بینی کرد که امسال 185 هزار دانش آموز گیلانی در این برنامه حضور یابند. حاجتی، نیروی انسانی را برگ برنده آموزش و پرورش دانست و گفت: در کنار این قابلیت ها و با وجود فضاهای آموزشی مناسب ، می توانیم نسبت  به پیشرفت ورزش آموزشگاهی امیدوار باشیم.

سید امیر فرّ حسینی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش  گیلان ، هم در این نشست گفت: امسال در اعزام های کشوری دانش آموزان گیلانی 20 مدال رنگارنگ را از آنِ خود کردند و برای سال آینده کسب 30 مدال را هدف گذاری کرده ایم.

 مریم بخشی معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان هم در ادامه گفت: با تعامل دو دستگاه آموزش و پرورش و ورزش جوانان می توانیم از استعدادهای خوب مدارس در ورزشهای قهرمانی بهره مند شویم.

در پایان این جلسه، و پس از اخذ رأی ، امیر سراجی با 13 رأی به ریاست هیئت ورزش دانش آموزی استان گیلان انتخاب شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه