پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: BTHiXZpW      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ ۰۸:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۰۱۳

فراخوان نظرخواهي در خصوص فرآيند انتخاب و انتصاب مديران واحدهاي آموزشي

وزارت آموزش و پرورش به منظور استقرار شايسته سالاري در انتخاب نيروي انساني براي مشاغل مديريتي، در نظر دارد، انتخاب و انتصاب مديران واحدهاي آموزشي را در قالب دستورالعملي مشخص، ضابطه مند نمايد.

 

برخي از ويژگي هاي پيشنهادي مندرج در اين دستورالعمل، به شرح زيرمي باشد:

1- فهرست مدارسي كه به دليل بازنشستگي و يا جابجايي مديران آنها به مدير جديد نيازمند هستند به صورت مستمر در سامانه اي كه به همين منظور طراحي مي شود، با مشخصات واحد آموزشي مربوط درج و به اطلاع همكاران برسد.

2- همكاران واجد شرايط، آمادگي خود را براي پذيرش سمت مديريت مدرسه مورد نظر با درج شرايط خود در سامانه مذكور اعلام نمايند.

3- سامانه مورد نظر به صورت هوشمند، شرايط داوطلبان را با شرايط مقرر تطبيق مي دهد و در صورت انطباق لازم، امتيازات هريك از داوطلبان را محاسبه و فهرست متقاضيان مديريت هر مدرسه را به ترتيب امتيازات آن ها در اختيار قرار خواهد داد.

4- در هر منطقه آموزشي، كميته اي مركب از مسئولين اداري، صاحب نظر پيشكسوت در حوزه مديريت مدارس و يكي از صاحب نظران حوزه دانشگاهي در مديريت آموزشي، شرايط، مدارك و شايستگي هاي داوطلبان را بررسي مي نمايد و تعدادي از داوطلبان را به ترتيب اولويت به رياست منطقه معرفي خواهد كرد.

5-  رياست منطقه با ملاحظه پيشنهاد كميته مذكور و عندالزوم بررسي فهرست كليه داوطلبان واجد شرايط، با رعايت ضوابط قانوني و مقرر، نسبت به انتخاب و انتصاب مدير واحد آموزشي اقدام خواهد كرد.

 بدين وسيله از دبيران، آموزگاران، مديران و كارشناسان علاقمند دعوت مي نمايد پيشنهادها و نظرات خود را حداكثر تا تاريخ 10/8/96  به پست الكترونيكي shayesteh@medu.ir ارسال نمايند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه