پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: C4nTA09N      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ ۰۸:۳۶:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۷۱

توضیحاتی در مورد گزارش تبدیل وضعیت راننده های شرکتی

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان درباره درج گزارشی با عنوان " شرط تبدیل وضعیت راننده های شرکتی آموزش و پرورش گیلان چیست؟! " در یکی از سایت های خبری استان، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، بر اساس سیاست کاهش تصدی گری دولت، کلیه فعالیت های  : حمل و نقل و خدماتی آموزش و پرورش به شرکت های دارای مجوز خدمات رسانی که بر اساس تشریفات قانونی در مناقصه برنده می شوند، واگذار شده است و همه تعهدات مالی و حقوقی بر عهده این شرکتها است و بر اساس قوانین، دستگاه مربوطه در قبال نیروهای شرکتی مسئولیتی ندارد. بنابراین در شرایط حاضر، تغییر وضعیت نیروهای شرکتی مقدور نمی باشد و منوط به وضع قوانین جدید در آینده است. کما اینکه برگزاری آزمون های استخدامی از سوی دستگاههای مختلف _ که آخرین آن در 3 شهریور برگزار شد _ یکی از راههای جذب افراد ، می باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه