پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: ZF22TyMu      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۴:۲۳:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۱

برگزاری همایش بصیرتی رای اولی ها در آستارا

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همایش بصیرتی رای اولی های آستارا با هدف تبیین ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برگزار شد.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا در سالن کانون فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) این شهرستان گفت: دانش آموزان می توانند در کنار دیگر اقشار جامعه برای سرنوشت سیاسی خود تصمیم گیری کنند.
سید سجاد موسوی افزود: با شرکت مردم و دانش آموزان در انتخابات، مشروعیت نظام جمهوری اسلامی بار دیگر تایید می شود و مردم از حق سیاسی خود برای تعیین سرنوشت اجتماعی کشور استفاده می کنند.
وی خاطرنشان کرد: رای و اعلام نظر درباره آینده کشور از ویژگی های نظام اسلامی است و مردم می توانند بر اساس حقوق شهروندی در انتخابات شرکت کنند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آستارا نیز در این همایش گفت: حضور رای اولی ها، تمرین عملی و فرصتی است تا این نسل فعال و باانگیزه، در فعالیت های سیاسی اجتماعی حضور بهتری داشته باشند.
حجت الاسلام یحیی عبادیان اظهار کرد: حضور رای اولی ها در انتخابات، باعث ایجاد شور و نشاط بیشتر در جامعه می شود و کشور پشتوانه قوی تری پیدا می کند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه