پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: onqT3WOn      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۳:۰۰:۳۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۱
حاجتی در همایش تجلیل از معلمان بازنشسته و برتر منطقه خمام:

شهید مطهری شخصیتی بی نظیر، منحصربه فرد و تکرار نشدنی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان: معلمان کسانی هستند که دانش، دانایی و فضیلت را در جامعه ترویج می دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ،مهدی حاجتی در همایش تجلیل از معلمان بازنشسته و برتر منطقه  خمام با اشاره به ویژگی های شهید مطهری،افزود: وی شخصیتی بی نظیر، منحصربه فرد و تکرار نشدنی است. وی با تبیین جایگاه رفیع فرهنگیان خاطرنشان کرد: معلمان کسانی هستند که دانش، دانایی و فضیلت را در جامعه رواج می دهند. وی افزود: تربیت افرادی عزتمند، با شرافت، دارای کرامت اخلاقی، راستگو و نقاد از مهم ترین وظایف آموزش و پرورش است که با کمک و همراهی خانواده ها میسّر می شود. حاجتی در پایان سخنان خود همه آحاد جامعه را برای حضور حداکثری در روز 29 اردیبهشت ماه دعوت و تأکید نمود: هر فردی که به ایران، رهبری، جمهوری اسلامی و استقلال این مرزوبوم علاقه مند است در آخرین جمعه اردیبهشت ماه به پای صندوق های رأی بیاید.

در این همایش مسچیان بخشدار خمام گفت: معلمان با  ایثارگری مفاهیم و دانسته های خود رابه دانش آموزان  انتقال می دهند و نقش تأثیرگذاری در حرکت و رشد این کشور ایفا می کنند.

در ابتدای این مراسم کنعانی رییس اداره آموزش و پرورش منطقه خمام، معلمان را تربیت کنندگان آینده سازان این مملکت اسلامی یاد کرد و نقش آنان را در همه جوانب در جامعه اثرگذار عنوان نمود.

گفتنی است در این روز  به 28 بازنشسته فرهنگی و 12 معلم برتر لوح سپاس و هدایایی اهدا شد.

همچنین در این همایش از فتحی اولین رییس اداره آموزش و پرورش منطقه خمام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و فروهی معاون وی قدردانی شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه