پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: 6fCvFriS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۷:۱۵:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۹

نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گیلان

در مراسمی از 23 خیّر مدرسه ساز استان گیلان تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در این جشنواره گفت: مدرسه سازی و انجام کار خیر از آموزه های دینی ما به شمار می رود و خیّران در جهت ارتقای تعلیم و تربیت گام بر می دارند.  وی با اشاره به اینکه خیران سرمایه های این نظام هستند ، خاطرنشان کرد: مدرسه سازی مصداق واقعی صدقات جاریه و پیشرفت همه جانبه کشور در سایه  توسعه آموزش و پرورش است.

مقدم مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان هم در این همایش گفت: شاخص سرانه فضای آموزشی در کشور 17/ 5 متر مربع است در حالی که این رقم در گیلان 76/ 4 مربع  است و این در حالی است که به رغم توفیقات خوبی که داشتیم، نیازمند تلاش بیشتر برای رسیدن به شاخص های کشوری هستیم. وی افزود: مدارس نخستین کانون های تعلیم و تربیت هستند و خیران با ساخت و تجهیز مدارس نقش بی بدیل و مانایی در ارتقای فرهنگ کشور ایفا می کنند.

در این مراسم از 23 خیر مدرسه ساز استان گیلان قدردانی شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه