پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: N4AiN0vH      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۶:۴۰:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۴

تکمیل پروژه های نیمه تمام کشور نیازمند ۴۵۰ هزار میلیارد تومان است

نماینده مردم رشت با بیان اینکه چهار هزار پروژه نیمه کاره آموزشی، فرهنگی و درمانی در کشور وجود دارد گفت: برای اتمام این پروژه ها ۴۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، غلامعلی جعفر زاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی امروز (۳۱ فروردین)در نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گیلان اظهار کرد: توسعه آموزشی، رونق اقتصادی هر کشوری را فراهم خواهد کرد.

وی با بیان اینکه چهار هزار پروژه نیمه کاره آموزشی، فرهنگی و درمانی در کشور وجود دارد گفت: برای اتمام این پروژه ها 450 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

جعفرزاده اذعان کرد: بالاترین بودجه امسال در کشور220  هزارمیلیارد تومان است و با درآمد این چنینی دولت امکان اتمام پروژه های نیمه کاره را ندارد.

وی به واگذاری و تصویب قانون پروژه های عام المنفعه اشاره و تصریح کرد: پروژه های عام المنفعه از جمله مدارس، بیمارستان ها و مجتمع های فرهنگی واگذار می شوند که باید خیرین نوع دوست وارد این عرصه شوند.

جعفرزاده افزود: هیچ دولتی نمی تواند این حجم از پروژه های نیمه کاره را به اتمام برساند.

اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر هم در این مراسم با بیان اینکه مدارس،  گلستان و دانش آموزان گل های جامعه هستند، تصریح کرد: استان گیلان دارای فرهیختگان ارزشمند بوده و با توسعه فضاهای آموزشی نخبگان بیشتری نیز تحویل جامعه خواهد داد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر اینکه سهم فرهیختگان و نخبگان استان در کشور رتبه خوبی است، گفت: با افزایش و توجه به تجهیزات آموزشی آمار نخبگان گیلان افزایش خواهد یافت.

عباسی خاطر نشان کرد: در برنامه ششم 3میلیارد دلار جهت توسعه آموزشی به تصویب رسیده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه