پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: Uv4THmgI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۶:۲۰:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۱

توسعه پایدار اقتصادی نیازمند هزینه در بخش آموزش است

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور با بیان اینکه توجه به آموزش، توسعه پایدار اقتصادی را فراهم می کند، گفت:کشورهای پیشرفته کشورهای هستند که بیشترین هزینه را در بخش آموزش و پرورش متحمل شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، مجید قدمی، معاون وزیر و رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور امروز(۳۱ فروردین)در نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز گیلان، گفت: ساختن مدرسه به معنی انسان سازی و فرهنگ سازی است.

وی خاطرنشان کرد: شهدا در دفاع از میهن تلاش کردند و امروزه خیرین مدرسه ساز در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و انسان سازی فعالیت می کنند.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور تصریح کرد: مدرسه سازی و ساخت مسجد جامعه را از آسیب های جدی اجتماعی در امان داشته و تا ابد این کار خیر ماندگار خواهد ماند.

قدمی خاطرنشان کرد: مشکلات جامعه بیش از منابع در آمدی است بدین وسیله خیرین در تجهیزات مدارس و ... بایستی گام های موثری بردارند.

وی با بیان اینکه توجه به آموزش توسعه پایدار اقتصادی را فراهم خواهد کرد گفت: بیشتر کشورهای که در جهان حرف نخست علم را می زنند کشورهای هستند که بیشترین هزینه را در بخش آموزش و پرورش متحمل شدند.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور اظهار کرد: کشورهای پیشرفته و با دانش کشورهای هستند که 91درصد هزینه هایشان در بخش آموزش است.

قدمی در پایان گفت: دو و نیم درصد میانگین خیرین کشور را خیرین گیلانی تشکیل داده اند. وسه درصد دانش آموزان کشور در گیلان درس می خوانند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه