پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: lEXs3VJ9      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۰۸:۱۱:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۸

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان : امتحانات خروجی و جمع بندی تمامی فعالیت های آموزش و پرورش است

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان در اولین جلسه ی ستاد امتحانات استان اظهار داشت: امتحانات در اولویت اول فعالیت ها و برنامه های آموزش و پرورش قرار دارد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، مهدی حاجتی امتحانات را خروجی و عصاره تمامی فعالیت ها در آموزش و پرورش دانست و لزوم کمک همه جانبه تمامی اجزا را یادآور شد . حاجتی در زمینه ی اهمیت امتحانات تأکید کرد: در برگزاری امتحانات از افراد توانمند و مجرب استفاده شود و نظارت لازم بر نحوه برگزاری امتحانات بویژه عدم استفاده دانش آموزان و عوامل برگزارکننده از وسایل ارتباطی الکترونیکی از قبیل تلفن همراه و .... صورت گیرد.

    در این جلسه غلامرضا آزرده رئیس اداره سنجش و دبیر ستاد امتحانات گزارشی از برگزاری امتحانات نوبت دیماه 95  ارائه کرد و از آمادگی استان برای حضور بیش از 41 هزار دانش آموز پایه سوم و پیش دانشگاهی مقطع دوم متوسطه در امتحانات نهایی نوبت خرداد سال جاری خبر داد .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه