پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: 6rNhXhBo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۸:۵۲:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۷

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان : شرکت در انتخابات، رأی به نظام است

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: شرکت حداکثری در انتخابات حق همه افراد و مطالبه همیشگی رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، مهدی حاجتی در همایش رأی اولیها در سالن "مهنا"ی رشت گفت: انتخابات باید میدان رفاقت و رقابت باشد و همه کاندیداهایی که از صافی شورای نگهبان عبور کرده اند فرزندان این نظام هستند. وی خاطرنشان کرد: رأی دادن یک حق و شرکت در انتخابات ابزار مشارکت مردم است. مدیر کل  آموزش و پرورش گیلان گفت: رأی دهندگان با انتخاب برنامه مورد نظر خود،  نقش موثری در اداره امور جامعه ایفا می کنند. حاجتی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران که میراث امام خمینی ( ره) است همه کارکردها، معانی و مفاهیم دموکراسی را در خود نهفته دارد و جمله معروف " میزان رأی ملت است" جلوه ای از اعتقاد نظام به آرای مردم است.

سیروس شفقی فرماندار رشت هم در این مراسم گفت: انتخابات ابزار مشارکت مردم است و راه حل مناسبی برای حل منازعات سیاسی در جامعه است. وی افزود: دولت مکلف است تمامی امکانات خود را برای تأمین آزادی سیاسی و اجتماعی در حدود قانون و در جهت تعیین سرنوشت سیاسی مردم فراهم آورد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه