پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: RsWk8u77      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۲۱:۰۸:۳۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۰

انتخابات عامل تحکیم نظام سیاسی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در سایه برگزاری منظم انتخابات، نظام سیاسی کشورمان قوام و دوام پیدا می کند و برگزاری انتخابات متعدد در سال های پس از انقلاب نشان دهنده نهادینه شدن مردم سالاری دینی در کشورمان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مهدی حاجتی در همایش رأی اولیها در شهرستان آستارا با اشاره به وجود 12 هزار رأی اولی در گیلان گفت: این تعداد رأی اولی در روز 29 اردیبهشت ماه جاری برای نخستین بار در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در پای صندوق‌های رأی در تعیین آینده کشور نقش ایفا می‌کنند.

وی یادآور شد: از رأی اولی‌ها انتظار می‌رود که برای انتخاب مدیر اجرایی ارشد کشور و مسؤولان مدیریت شهری و روستاها با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی، دشمنان اسلام را مأیوس کنند.

یونس رنجکش فرماندار آستارا هم در این همایش گفت: ایران امروز و فردا ثبات و توسعه خود را مدیون دانش آموزانی است که در ادوار مختلف به ویژه در دوران 8 سال جنگ تحمیلی جان خود را فدای کشور کردند. وی خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات مقدمه ای است تا دانش آموزان بتوانند شخصیت اجتماعی خود را شکل دهند. فرماندار آستارا خطاب به دانش آموزان رأی اولی گفت:حضور در انتخابات جشن تکلیف سیاسی شما دانش آموزان است و همدلی و همبستگی را در جامعه افزون می کند.

حجت الاسلام والمسلمین حافظ نیا هم در مراسم رأی اولیهای آستارا گفت: انتخاب دومین شخصیت مهم کشور آزمون بزرگی است که همگان به ویژه دانش آموزان در معرض آن هستند و آن کس را که به صلاح کشور می دانند، برای ریاست جمهوری  انتخاب کنند.

سیدسجاد موسوی مدیر آموزش و پرورش آستارا هم در این نشست گفت: حضور حداکثری مردم باعث ناامیدی دشمنان کشور می شود و هر رأی مردم بنا به فرموده مقام معظم رهبری رأی به نظام است.

در پایان این مراسم به دانش آموزان رأی اولی لوح سپاس اهدا شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه