پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: qIJTSqg4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۲:۴۴:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۹

اعلام زمان برگزاري آزمون هاي مرحله دوم المپيادهاي علمي دانش آموزي

آزمون مرحله دوم پذیرفته شدگان مرحله اول المپیادهای علمی از 29 فروردین تا اول اردیبهشت 96 برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، دانش‌آموزاني كه در مرحله اوّل آزمون المپيادهاي علمي سال تحصيلي 96-1395 پذيرفته شده‌اند می توانند  از 29 فروردین تا اول اردیبهشت 96  در مرحلّه دوم آزمون‌ها كه در پژوهشسرای پروفسور رضا واقع در شهرک اندیشه برگزار خواهد شد،  شركت نمايند .

ضمناً  كارت ورود به جلسه آزمون مرحلّه دوم قبل از زمان برگزاري آزمون، ازطريق سامانه ثبت نام المپياد به نشاني  oly.medu.ir     قابل دريافت است.  ضروري است دانش آموزان پس از دريافت كارت و تطبيق مشخّصات، حتماً آن را به مهر مدرسه محلّ تحصيل خود ممهور نمايند.

چنانچه كارت دريافتي فاقد عكس باشد، پس از الصاق عكس توسّط مدير واحد آموزشي ، كارت را ممهور به مهر مدرسه نمايند.

بديهي است از ورود دانش آموزاني كه كارت آنها فاقد عكس يا مهرمدرسه محلّ تحصیل باشد به محلّ آزمون جلوگيري به عمل خواهد آمد.

آزمون فوق با تعداد 118 نفر از برگزیدگان مرحله اول در  رشته های  ( ادبی ـ ریاضی ـ زیست شناسی ـ کامپیوتر ـ فیزیک ـ نجوم و اختر ـ شیمی و سلولهای بنیادی ) برگزار می شود.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه