پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: MbFWbWPE      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۱:۴۷:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۶

جلسه کارگروه مشترک ویژه پیش دبستانی اداره کل آموزش وپرورش و اداره کل بهزیستی استان گیلان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: سیاستگذاری و صدور مجوز دوره پیش دبستانی از وظایف و ماموریتهای وزارت آموزش وپرورش است.

در این نشست سیروس محمدی ، با اشاره به مفاد سند تحول بنیادین در امر آموزش و پرورش و نیز با تفویض اختیارات واگذار شده از سوی وزارت متبوع به استان خواستار همکاری و تعامل هر چه بیشتر اداره کل بهزیستی با اداره کل آموزش وپرورش استان در اجرای قانون جدید تاسیس و اداره مراکز ومدارس غیردولتی شد. وی با تاکید به اینکه ، سیاستگذاری و صدور مجوز دوره پیش دبستانی از وظایف وماموریتهای وزارت آموزش وپرورش است لذا جهت سهولت دسترسی به سامانه سناد و اهمیت سنجش دوره پیش دبستانی جهت ثبت نام پایه اول اخذ مجوز هر گونه فعالیت پیش دبستانی را از  اداره کل آموزش وپرورش ضروری است.

رضا جعفری معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی با تاکید به ضرورت عمل برتابع قانون وبخشنامه های دستگاه متبوع و نگاه مثبت به همکاری بین دو دستگاه  (آموزش وپرورش و بهزیستی ) بر پیگیری نحوه اجرایی کردن قانون تاسیس و اداره مراکز آموزش وپرورش مورخ 14 آذر 95  مجلس شورای اسلامی تاکید نمود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه