پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: 6JTRbklT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۱:۵۹:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۴

رسانه ها و به ویژه صدا و سیما نقش مهمی در تبیین هدایت تحصیلی دارند

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: برنامه هدایت تحصیلی با اطلاع رسانی درست و دقیق توسط رسانه ها به ویژه رسانه ملی برای دانش آموزان تشریح شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مهدی حاجتی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: بسیاری از مخاطبان در مورد هدایت تحصیلی خواهان داشتن اطلاعات کافی و دقیقی هستند تا بتوانند با آگاهی کامل در مورد انتخاب رشته تحصیلی اقدام و نقش رسانه ها در این زمینه حیاتی است. وی با اشاره به برخی پدیده ها و همچنین آسیبهای نوظهور خاطرنشان کرد: با همکاری صدا و سیما  و با تهیه برنامه های تربیتی به کمک مربیان مجرب آموزش و پرورش می توانیم در کاهش معضلات فرهنگی و استفاده درست از وسایل جدید ارتباطی فرهنگ سازی کنیم. حاجتی ارتباط بیش از پیش خانه و مدرسه را ضروری دانست و گفت: انجمن اولیا و مربیان دارای ظرفیتهای ویژه ای است که صدا وسیما با برنامه سازی در مورد آن می تواند باعث تحکیم و گسترش ارتباطات هر چه بیشتر خانه و مدرسه شود.

حسن ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم در این نشست با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در جامعه گفت: جامعه پذیری و فرهنگ سازی در آموزش و پرورش نهادینه می شود و بسیاری از رفتارهای زیست محیطی و  روحیه کار و تلاش باید در کودکان پرورش یابد. وی با اشاره به در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم خاطرشان کرد: مجموعه برنامه های آموزش و پرورش در این هفته به بهترین شکل پوشش داده می شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه