پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: K3nqAB8T      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۲:۵۴:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۴۹

سال 96 و برگزاری اولین جلسه مدیران مدارس در آموزش و پرورش تولمات

اولین جلسه مدیران در راستای ستاد گرامیداشت مقام معلم و کمیته هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم در سالن اجتماعات شهید علیرضا غلامی فر آموزش و پرورش تولمات تشکیل شد.

رئیس اداره  آموزش و پرورش تولمات در این جلسه  خطاب به مدیران حاضر در جلسه گفت : انتخاب معلم نمونه  موضوعی است که باید به آن توجه شود و تمام تلاش اعضای ستاد  معطوف به جلب رضایت همه در این زمینه است.

ایشان همچنین به  موضوع انتخابات ریاست جمهوری و اعضای شورای شهر اشاره نمود و گفت : با شرکت خود در انتخابات سرنوشت کشور را با دستهای خود رقم می زنیم و باید آگاهانه و هوشیارانه در  انتخاب افراد اصلح در انتخابات شرکت پرشور و گسترده داشته باشیم.

در ادامه این نشست،  آرش امینی کارشناس فناوری و مرتضی قاطعی کارشناس آموزش به تشریح دستورالعمل های مربوط به ستاد انتخاب معلم نمونه سال 96 و کمیته هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم پرداختند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه