پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: 7GBItWkZ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ ۱۴:۰۱:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۸۳

انتصاب علی حسین زاده به سمت معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان

در حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان ، علی حسین زاده به سمت معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، مهدی حاجتی در مراسم معارفه معاون جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی ، علی حسین زاده را از مدیران با تجربه آموزش و پرورش استان دانست که تعامل همه معاونان و مدیران برای توفیقات بیشتر  ضروری است. وی در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از تلاش های حسن سفرگر در ایفای مسئولیت معاونت پشتیبانی ، وی را مدیری توانمند، صادق و متخصص یاد کرد که در دوران خدمت از تمام ظرفیتها در پیشبرد امور استفاده کرد. حاجتی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و کمبود منابع خاطرنشان کرد: هنر مدیریت این است که در شرایط سخت بتوانیم با مدیریت صحیح داشته ها  و  تعامل با دستگاههای مختلف ، در پیشبرد امور موفق باشیم.

گفتنی است ، نظارت بر انجام مدیریت بهینه منابع مالی، برنامه ریزی و نظارت بر تهیه ، تنظیم و تأمین بودجه پیشنهادی سالیانه و ایجاد انسجام در اجرا و نظارت بر امور مربوط به تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان از اهم مواردی که در حکم انتصاب معاون جدید پشتیبانی و توسعه مدیریت به اجرای آن تأکید شده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه