پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: DvygPoeK      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۸:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۳

بخشدار خمام: مبانی توسعه و پیشرفت هر جامعه بر اساس میزان دارا بودن علم و دانش آن کشور است

بخشدار خمام گفت: در جهان امروز و با توجه به پیشرفت علم و دانش زیبنده جامعه ایران اسلامی نیست که فردی بی سواد در آن زندگی کند.

مسچیان در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی منطقه خاطرنشان کرد: در جهان امروز و با توجه به پیشرفت علم و دانش، زیبنده جامعه ایران اسلامی نیست که فردی بی سواد در آن زندگی کند. وی با اشاره به وضعیت کشورهای پیشرفته افزود: یکی از مولفه های مهم توسعه و پیشرفت هر جامعه بر اساس میزان دارا بودن علم و دانش سنجیده می شود. در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین عاشوری امام جمعه بخش خمام نیز با اشاره به کتاب آسمانی قرآن گفت: قرآن به عنوان معجزه اسلام خود یک کتاب است که تمام علوم در آن گنجانده شده است و این بشر است که باید با تفکر و تعمق در آیات الهی، بتواند نیاز های روز خود را برطرف نماید. در ادامه کنعانی رییس اداره آموزش و پرورش منطقه خمام نیز، ضمن تقدیر و تشکر از اعضا در شناسایی و با سوادکردن افراد بی سواد، موفقیت های کسب شده را مرهون همکاری تمامی ادارات و نهادهای منطقه دانست.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه