پورتال اداره آموزش وپرورش استان گيلان
کدمطلب: gmEnd6Xm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۹:۰۱:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۱

برگزاری اولین همایش درس پژوهی متوسطه دوم در گیلان

به همت اداره ی تکنولوژی و گروههای آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،اولین همایش استانی درس پژوهی متوسطه دوم گیلان برگزار شد.

در این همایش استانی که بیش از دویست نفر از کارشناسان تکنولوژی و گروههای آموزشی و سرگروههای آموزشی متوسطه سراسر استان حضور داشتند، جابر اخلاقی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه نقش و جایگاه درس پژوهی در دنیا امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اظهار داشت: هدف از برگزاری چنین همایشی رسیدن ایران به جایگاه ویژه در پژوهش و تحقیق است.وی افزود: درس پژوهی نه تنها موجب ارتقای مهارت های حرفه ای معلمان می گردد بلکه به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا در یک سازمان یادگیرنده، از طریق روش های فعال تدریس به یادگیری بپردازند. فرشته شیخی زاد رئیس اداره ی تکنولوژی و گروههای آموزشی نیز در این همایش گفت: تمام تلاش ما این است تا در گروههای آموزشی موجبات برگزاری کارگاهها و همایش ها را در راستای ارتقای مهارت های حرفه ای معلمان، فراهم آوریم.

در ادامه ی همایش چند تن از مدرسان به تدریس درس پژوهی پرداختند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه