خانه
تماس با ما
نقشه سایت


برگزاری همایش ارتقای کیفیت مدیریت آموزشگاهی


به گزارش معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نخستین همایش استانی ارتقای کیفیت مدیریت آموزشگاهی با حضور مهدی حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان ، محمد رضا گلی معاون آموزش ابتدایی، جابر اخلاقی مشاور اجرایی مدیر کل، معاونین برنامه ریزی ، پژوهش و توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل، و معاونین ، کارشناسان و مدیران مدارس ابتدایی شهرستان ها ، نواحی و مناطق تابعه استان در مجتمع آموزشی-رفاهی دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار گردید.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبر داد:
فعالیت 66 دارالقران بصورت همزمان در گیلان آغاز می گردد .


مهدی حاجتی گفت : ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سالن اجتماعات اداره کل به ریاست استاندار محترم گیلان برگزار شد .
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش گیلان خبرداد:
30 نمازخانه امسال در مدارس گیلان به بهره برداری خواهد رسید


سیده حمیرا ذکی پور معاون پرورشی و فرهنگی در همایش بزرگ مشاوران ،معاونین و مربیان پرورشی با عنوان همایش سفیران آرامش و امید مدارس که با حضور دکترکفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در دهکده ساحلی برگزار گردید گفت: 2 اردوگاه و 30 نمازخانه در سال 93 به بهره برداری خواهد رسید.

جلسه هم اندیشی معاون سواد آموزی استان گیلان و مدیر کل زندان های گیلان


در راستای سیاست های فرهنگی ، تربیتی سازمان زندان ها و به منظور ریشه کنی بی سوادی در زندان ها ، ارتقای سطح سواد و افزایش قابلیت گروه های هدف با اجرای دوره های سوادآموزی ، تحکیم و انتقال جلسه ای با حضور جواد غفاریان طوسی مدیر کل سازمان زندان ها و علی حسین زاده معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش گیلان و گروهی از معاونین و کارشناسان هر دو دستگاه تشکیل شد .
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبر داد:
رنگ آمیزی 130 مدرسه توسط دانش آموزان گیلان


مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در همایش سفیران آرامش و سلامت در سالن اجتماعات دهکده ساحلی بندر انزلی با اشاره به توانمندی دانش آموزان در صورت تأمین امکانات و اعتبارات تصریح کرد : دانش آموزان استان گیلان در قالب طرح هجرت با کمک 200 میلیون تومانی استانداری 130 مدرسه را برای سال تحصیلی جدید رنگ آمیزی و آماده کردند .
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در جلسه شورای آموزش وپرورش گیلان:
تولید نیروی انسانی کارآمد، افتخار آموزش و پرورش است


به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش گیلان حاجتی گفت : تولید نیروی انسانی کارآمد، افتخار آموزش و پرورش است؛ تعبیری که مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود در جمع معلمان داشته و رییس جمهوری نیز بارها بر این موضوع تاکید دارند.

رونمایی از سامانه ویدئوکنفرانس آموزش وپرورش گیلان


با حضور محمد علی نجفی استاندار ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و مهدی حاجتی از سامانه ویدئوکنفرانس آموزش وپرورش گیلان رونمایی شد.

تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش از استاندار گیلان


معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش گیلان با اهدای لوح تقدیر از محمد علی نجفی استاندار گیلان تقدیر کرد.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش وپرورشی گیلان:
رویکرد وزارت آموزش و پرورش، توسعه مشارکت در امر تعلیم و تربیت است


حمیدرضا کفاش در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گیلان در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش گیلان افزود: امروز آموزش و پرورش را تنها با تکیه بر منابع دولتی نمی توان اداره کرد و رویکرد این وزارت خانه در دوره جدید، توسعه مشارکت در امر تعلیم و تربیت است.کشورهای موفق در امر مردمی کردن آموزش و پرورش، مشارکت فرابخشی در نظام تعلیم و تربیت و واگذارکردن بخشی از امور به مردم و نهادهای دیگر توجه داشته اند.
استاندار گیلان در جلسه شورای آموزش و پرورش :
اگر به ایران برتر و بهتر می اندیشیم باید آموزش و پرورش بهتر و برتر داشته باشیم


دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که با حضور اعضای شوراهای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق سراسر استان بصورت ویدئوکنفرانس برگزار شد گفت : امروز آموزش و پرورش گیلان با مدیریت آقای حاجتی فضایی را می گذراند که مورد توجه همه شهروندان است و ارزیابی ما نیز نشان می دهد که اداره کل آموزش و پرورش گیلان پویا و فراگیر در همه عرصه ها حضور دارد .
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در همایش سفیران آرامش و امید مدارس گیلان :
تربیت باید مستمر ، آرام و منظم باشد نه فوری و دفعی


دکتر کفاش در همایش سفیران آرامش و امید مدارس گیلان که با حضورمربیان و معاونان پرورشی و مشاوران مدارس گیلان در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار شد گفت : رشد متوازن انسان را کامل می کند و شش ساحت اعتقادی ، عبادی اخلاقی ، اجتماعی سیاسی ، علمی و فناوری و اقتصادی و حرفه ای با هم دامنه تربیت را تعیین می کند و با هم انسان را کامل می نماید.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در همایش سفیران آرامش و امید مدارس:
رشد اجتماعی و تربیتی دانش آموزان باید هدف باشد


مهدی حاجتی در همایش سفیران آرامش و امید مدارس گیلان که با حضور دکتر کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پروش در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندر انزلی برگزار شد،گفت:برای رفع مشکلات آموزش و پرورش باید از تمامی ظرفیت های موجود استفاده کنیم البته با فضایی که دولت تدبیر و امید با امید بخشی و آرامش بوجود آورده است این مهم محقق می شود و شما مربیان ، معاونین پرورشی و مشاوران بهترین سفیران و مجریان این امر هستید.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در گردهمایی دبیران ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان و مناطق استان گیلان :
سیاست های ما در آموزش و پرورش باید با محوریت عقلانیت و تدبر جهت بازگشایی مطلوب مدارس باشد


مهدی حاجتی در گردهمایی دبیران ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان و مناطق استان گیلان گفت : این جلسات هم اندیشی فرصت خوبی است و گفتمان آن منجر به برنامه ریزی درست برای دانش آموزان و خانواده های آنان است .

حضور رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش بر سر مزار میرزا کوچک خان جنگلی


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گیلان علیرضا جدایی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در جریان سفر یک روزه به استان گیلان بر سر مزار میرزا کوچک خان جنگلی حاضر و فاتحه قرائت نمود.
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان در مراسم روز جهانی مبارزه با بی سوادی:
آموزش و پرورش گیلان برای تحقق امر مهم ریشه کنی بی سوادی از همه ظرفیت های درون سازمانی و برون سازمان استفاده می کند


مهدی حاجتی در جمع مسئولین سواد آموزی مناطق و شهرستان های استان گفت:امروز ۱۷ شهریور مصادف با روز جهانی مبارزه با بی سوادی است از آنجایی که نهضت سواد آموزی به فرمان امام راحل در سال ۱۳۵۸ تاسیس شد ، برنامه های سواد آموزی جزو اولویت های برنامه آموزش و پرورش است .
بیشتر
مراسم ترحیم استاد خمامی زاده
به مناسبت درگذشت استاد فقید جعفر خمامی زاده مراسم ترحیمی در مسجد قدس اداره کل و سالن اجتماعات پژوهشکده تعلیم و تربیت با حضور جمع کثیری از فرهنگیان ، شاگردان و خانواده آن مرحوم و همکاران ستادی اداره کل برگزار شد.قرائت کلام ا... مجید ، قرائت پیام خانواده استاد خمامی زاده ، سخنرانی یکی از شاگردان استاد و نوحه خوانی از بخشهای مختلف این مراسم بود.10:001393/6/22 شنبه

همایش اداری گزینشگران استان گیلان با رویکرد زیارتی در امام زاده ابراهیم(ع) شهرستان شفت
به گزارش روابط عمومی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، همزمان با فرارسیدن دهه کرامت و به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های خالصانه گزینشگران آموزش و پرورش استان گیلان، همایشی چند منظوره در امام زاده ابراهیم(ع) شهرستان شفت برگزار شد. در این همایش که کلیه گزینشگران ستادی و مناطق استان حضور داشتند، تقی صفت، مدیریت هسته گزینش، از زحمات تمامی گزینشگران در انجام پروژه دانشگاه فرهنگیان سال 93 تقدیر و تشکر به عمل آورده و با عنایت به این که هسته گزینش استان گیلان، مقام اول را در ارسال و اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان به خود اختصاص داد، کسب این مقام را، از عنایات خداوند منان و محصول صبر، ایمان و تلاش شبانه روزی همکاران گزینش دانست. 11:091393/6/18 سه شنبه

کارگاه آموزشی ارتقاء کیفیت مدیریت آموزشگاهی مدیران ابتدایی غرب گیلان در تالش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تالش کارگاه آموزشی یکروزه ارتقاء کیفیت مدیریت آموزشگاهی با حضور جابر اخلاقی مشاور مدیر کل، محمد رضا گلی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش ، و بیش از 200 نفر از مدیران مدارس ابتدایی شهر های غرب گیلان روز دوشنبه10 شهریورماه درمرکز آموزشی تیز هوشان میرزا کوچکخان شهرستان تالش برگزار شد. 08:201393/6/13 پنجشنبه

مدرسه میرزا کوچک دیارجان دیلمان توسط خیر محترمی در حال محصور می باشد
روابط عمومی اداره آموزش وپرورش دیلمان ازکار خداپسندانه خیر محترمی در منطقه خبر داد 13:021393/6/11 سه شنبه

در راستای افتتاح پروژه های هفته دولتدبستان‌های عدالت و شهید منتظری در بندر انزلی افتتاح شد
در آخرین روز هفته دولت با حضور فرماندار و مدیر کل نوسازی و مشاور و معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش پرورش استان گیلان و مدیریت آموزش و پرورش بندر‌انزلی معاونین و کارشناسان با صرف مبلغ دو میلیارد هفتصد میلیون تومان دبستان دوازده کلاسه عدالت در غازیان و دبستان شش کلاسه شهید منتظری در بندر‌انزلی افتتاح گردید. 12:581393/6/11 سه شنبه
پروژه مقاوم سازی مدرسه امام حسین (ع) رودبنه افتتاح شد.
اردوی یک روزه طرح صالحین حوزه بسیج دانش آموزی شهدای تولمات
بازدید از روند نصب سیستم گرمایشی مدارس منطقه اطاقور
پایگاه های فعال سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان استان گیلان اعلام شد
جلسه ستاد مصاحبه تخصصی قبول شدگان کنکور دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران برگزار شد
تبیین برنامه های هفته دولت برای مردم ،در واقع انعکاس فعالیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است
برگزاری جلسه ستاد پروژه دانشگاه فرهنگیان سال 93
جلسه فصلی مدیران مدارس مقطع ابتدایی دولتی و غیر دولتی آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت برگزار شد
نشست مشترک معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان با رئیس سازمان بسیج سازندگی گیلان
برگزاری اولین جلسه کارگروه اداره کل آموزش وپرورش گیلان با اداره کل محیط زیست استان
اسکان بیش از 96 هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان گیلان
برگزاری مراسم افتتاحیه طرح هجرت (3) در خشکبیجار
حضور نماینده تالش در جلسه مدیران پروژه مهر 93 آموزش و پرورش شهرستان تالش
جلسه ی ویژه ی کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و سوء مصرف مواد مخدر اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان
اسکان بیش از 78 هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان گیلان
دبیران علوم تجربی دوره اول متوسطه گیلان حائز رتبه های کشوری شدند.
بازدید معاون آموزش متوسطه اداره کل از منطقه کوچصفهان
برگزاری جلسه مدیران منطقه رحمت آباد و بلوکات
درخشش دانش آموزخمامی درمسابقات قهرمانی والیبال زیر19سال دختران آسیا
ارزیابی بیش از 666 نفر دانش آموز گیلانی در طرح جهش تحصیلی
بیشتر
ستاد امتحانات آموزش وپرورش منطقه چابکسر تشکیل جلسه داد.
روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه چابکسر اعلام کرد :جلسه ستاد امتحانات نهائی سال سوم متوسطه وپیش دانشگاهی نوبت شهریور 93 جهت تمهید مقدمات امتحانات درمحل کار رئیس اداره برگزار گردید.

تجلیل از سرگروه های آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی رودسر
جلسه تقدیر و تجلیل از14 نفراز سرگروه های آموزشی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش شهرستان رودسر که در سطح استان گیلان حائزرتبه های برتر شده اند با حضوربهرام صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر ، معاونین و کارشناسان ذیربط در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد .

بازدید رئیس آموزش وپرورش کلاچای از اجرای طرح هجرت 3
به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه کلاچای در این بازدید رئیس آموزش وپرورش به همراه معاون برنامه ریزی ومعاون پرورشی و تربیت بدنی ، مدیر کانون ، فرمانده بسیج دانش آموزی ، مسئول بسیج سازندگی حوزه دانش آموزی شهرستان رودسر،رابط طرح هجرت از مدرسه ارشاد ومجتمع آموزشی وپرورشی عبدالصمد بی بالانی روند اجرایی طرح هجرت 3در این آموزشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت .

جلسه ستادسرویس حمل ونقل دانش آموزان در شفت
جلسه ستادسرویس حمل ونقل دانش آموزان مدارس شهرستان شفت باحضوراعضای ستاددراتاق کاررئیس اداره آموزش وپرورش تشکیل شد.

جلسه مشترک کمیته های ستاد پروژه مهر 93 شهرستان املش
جلسه مشترکت کمیته های پروژه مهر 93 با هدف شناسایی و بررسی مشکلات مشترک بین کمیته ها برگزار شد.
بازدید مشاور اجرایی و معاون آموزش ابتدایی اداره کل از مدارس ناحیه 1 رشت
راهپیمایی با شکوه فرهنگیان و دانش آموزان گیلان در روز جهانی قدس
بیشتر
در آستانه آغاز سال تحصیلی 94- 93
 • 1393/6/18 سه شنبه در آستانه آغاز سال تحصیلی 94- 93
  همایش سفیران آرامش و امید مدارس با سخنرانی دکتر کفاش معاون محترم پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و حضور مربیان پرورشی ،معاونین پرورشی و مشاوران مدارس استان گیلان روز چهارشنبه 19/6/93 در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار می شود.
اطلاعیه در مورد مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه داوطلبان متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان سال 93
 • 1393/5/28 سه شنبه اطلاعیه در مورد مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه داوطلبان متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان سال 93
  مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه داوطلبان متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان سال 93 کلیه داوطلبین متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان مدارک ذیل را از تاریخ 28/5/93 به مدیریت هسته گزینش آموزش وپرورش گیلان به نشانی:رشت-میدان مصلی- -ابتدای بلوار شهید مدرس تحویل نمایند : 1- فرم اطلاعات فردی تکمیل شده 2 نسخه 2- عکس 4 قطعه 3- تصویر تمامی صفحات شناسنامه یک نسخه 4- تصویر کارت ملی یک نسخه 5- در صورت فعالیت دربسیج، گواهی عضویت
بیشتر
نظر خواهی
نظر شما در مورد اطلاع رسانی سایت چیست؟
   
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


.
.
تماس با ما
 • تماس با ما
  9-3229082
  رشت - میدان فرهنگ - اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان
فايلها
part1.wmv 22.25 MB
part2.wmv 22.25 MB

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.