خانه
تماس با ما
نقشه سایت
 
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان :
باید فرهنگ مصرف بهینه آب در ذهن و رفتار دانش آموزان نهادینه شود


مهدی حاجتی در همایش ایست آب نیست در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با تأیید بر نهادینه نمودن فرهنگ مصرف بهینه آب در ذهن و رفتار دانش آموزان گفت : سوال مطرح شده توسط ریاست محترم جمهوری باعث شده تا نخبگان درگیر این موضوع شوند . آموزش و پرورش پیگیر است و با تعاملی که با شرکت آب و فاضلاب دارد جلسات موثری برگزار شده است .

پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت در گذشت رئیس اداره گزینش آموزش و پرورش گیلان


مهدی حاجتی درپیامی درگذشت مرحوم صادق تقی صفت رئیس اداره گزینش آموزش و پرورش گیلان را تسلیت گفت. متن کامل پیام به شرح ذیل است:
مدیرکل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش
مدیران مدارس شاخص ترین چهره های مأموریت تعامل بین صف و ستاد هستند


میرشاه ولد در گردهمایی مدیران مدارس رشت در سالن اجتماعات دبیرستان شاهد ناحیه 2 با بیان اینکه مأموریت ما این است که بین صف و ستاد تعامل ایجاد کنیم . برخی اوقات در ستاد تصمیماتی گرفته می شود که در حوزه صف قابلیت اجرایی ندارد . هرچند بیشتر مطالب مطروحه از طرف مدیران مدارس قابل درک است وبسیاری از مسایل ظاهراً از بالا باید حل شود درحالی که با تشکیل کارگروه و بحث و گفتگو حل می شود .
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان :
همه حق دارند از آموزش و پرورش انتقاد کنند


مهدی حاجتی در گردهمایی مدیران مدارس رشت در سالن اجتماعات دبیرستان شاهد ناحیه 2 با اشاره به حق طبیعی جامعه مبنی بر انتقاد از آموزش و پرورش تصریح کرد : باید نگاه دقیق و کارشناسانه وجود داشته باشد . به جهت اینکه دولت پاسخگوست از طرح مسایل و انتقادها استقبال می شود هرچند دانش آموزان امروز با دانش آموزان نیم قرن قبل متفاوتند و نگاه عمیق در خانواده ها ایجاد شده می طلبد که جلسات جهت اصلاح امور، نقادانه باشد و از تمجید پرهیز شود .
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در جلسه شورای آموزش و پرورش شفت:
بالاترین مرجع تصمیم گیری درآموزش وپرورش شورای آموزش وپرورش است


مهدی حاجتی دردهمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان شفت با بیان اینکه بالاترین مرجع تصمیم گیری درآموزش وپرورش شورای آموزش وپرورش است گفت: بسیاری از مشکلات نظام تعلیم و تربیت در شورای آموزش و پرورش رفع می شودواین شورا فرصتی است دراختیارآموزش وپرورش جهت ارتقای آن و رفع موانع موجود البته نمی خواهیم خیلی بلندپروازی کنیم چونکه آموزش وپرورش منابع اش خیلی کم است و مسئولیت مهم وخطیر دست اندرکاران آموزش و پرورش می طلبد ازارزشهای انقلاب اسلامی دفاع کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان:
مدرسه مرکزتولید نیروی انسانی است


مهدی حاجتی مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان در جلسه مدیران مدارس شفت درسالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاداسلامی این شهرستان با بیان اینکه مدرسه مرکزتولید نیروی انسانی است گفت: تولید نیروی انسانی خلاق وماهر که درفرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری تأکید شده است بیانگر تصمیم جدی بر نهادینه کردن آن است البته مابا آن نقطه مطلوب همچنان خیلی فاصله داریم.
به گزارش تصویر
بازدید مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از محل استقرار و برنامه های فرهنگی کاروان راهیان نور گیلان در مناطق اروند کنار ، خرمشهر ، آبادان و شلمچه واقع در استان خوزستان


مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان ، سردار عبدالله پور جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان و اعضای شورای هماهنگی بسیج دانش آموزی ( راهیان نور ) از روند اعزام ، محل استقرار و برنامه های فرهنگی کاروان راهیان نور گیلان در مناطق اروند کنار ، خرمشهر ، آبادان و شلمچه واقع در استان خوزستان بازدید کردند و در اردوگاه شهید حبیب الهی اهواز در جمع دانش آموزان سخنرانی کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در بازدید از مناطق جنگی استان خوزستان :
جایجای این استان شاهد حماسه آفرینی رزمندگان غیور ایران اسلامی است


مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان ، سردار عبدالله پور جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان و اعضای شورای هماهنگی بسیج دانش آموزی ( راهیان نور ) از روند اعزام ، محل استقرار و برنامه های فرهنگی کاروان راهیان نور گیلان در مناطق اروند کنار ، خرمشهر ، آبادان و شلمچه واقع در استان خوزستان بازدید کردند .
سخنگوی دولت در جمع مدیران ارشد وزارت آموزش و پرورش:
واگذاری مدیریت مدارس به بخش غیردولتی در کنار فعالیت های شوراهای آموزش و پرورش اقدام درست و سنجیده ای است که دولت از آن حمایت می کند


سخنگوی دولت در جمع مدیران ارشد وزارت آموزش و پرورش گفت: واگذاری مدیریت مدارس به بخش غیردولتی در کنار فعالیت های شوراهای آموزش و پرورش اقدام درست و سنجیده ای است که دولت از آن حمایت می کند.
استاندار گیلان در مراسم روز هوای پاک:
از مدیرکل آموزش و پرورش استان بخاطر تلاشهایش در عرصه حفظ محیط زیست تشکر می کنم


محمدعلی نجفی در مراسم روز هوای پاک در دبستان شهید همراه ناحیه 1رشت با بیان اینکه از مدیرکل آموزش و پرورش گیلان و همکارانش در عرصه حفظ محیط زیست استان تقدیر و تشکر می کنم خاطر نشان کرد : خداوند متعال طبیعت را زیبا آفرید تا خوب و زیبا زندگی کنیم . برای اینکه زیباییهای الهی را پاس بداریم باید در حفظ و حراست آن بکوشیم تا نسل های آینده نیز از آن بهره مند شوند و اگر همه ما بکوشیم این طبیعت زیبا همیشه پایدار خواهد ماند .

رئیس جدیداداره آموزش و پرورش رودبنه منصوب شد


مهدی حاجتی طی حکمی محمود حسن پور را به سمت رئیس اداره آموزش و پرورش رودبنه منصوب کرد
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:
هدف ما پرورش یک شهروند دینی برای جامعه است


مهدی حاجتی در دیدار با نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هدف ما پرورش یک شهروند دینی برای جامعه است گفت:آموزش و پرورش مطالبه همه مردم است و متعلق به شخص خاصی نیست .تلاشمان این است که مسایل سیاسی را وارد مدرسه نکنیم. خط قرمز ما ولایت فقیه ،نظام جمهوری اسلامی و دفاع از ارزشهای نظام است.
استاندار گیلان:
فضای آموزش و پرورش استان در بخش های مختلف رضایت بخش است


محمدعلی نجفی در جلسه شورای آموزش و پرورش گیلان که در دفتر امام جمعه رشت برگزار شد؛ با بیان اینکه فضای آموزش و پرورش استان در بخش های مختلف رضایت بخش است افزود: از 15 هزار دانش آموز در استان گیلان در آموزش راهنمایی و رانندگی استفاده می شود که می توانند در دیگر زمینه ها نیز نقش آفرین باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:
رویکرد پرسش مهر بهره گیری از ظرفیت های نخبگان جامعه است


مهدی حاجتی در مصاحبه خبری پیرامون پرسش مهر 15گفت: رویکرد اصلی پرسش مهر رئیس جمهوری بهره گیری از ظرفیت های نخبگان ، فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده های آنها در تحقق اهداف کشور است.

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گیلان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش


آیت ا... قربانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت و دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش پیام مشترکی منتشر کردند. متن کامل پیام به شرح ذیل است:

برگزاری مسابقات گلبال ویژه همکاران مدارس استثنایی گیلان


به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت یک دوره مسابقه گلبال بانوان به میزبانی شهرستان لنگرود در سالن 22 بهمن آن شهر برگزار شد .
در دومین همایش سالیانه پلیس با رابطین دستگاههای اجرایی استان:
از رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان بعنوان رابط برتر تقدیر شد


دومین همایش سالیانه پلیس با رابطین دستگاههای اجرایی استان در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا رشت برگزار شد.

بیمه‌طلایی فرهنگیان بازنشسته برقرار شد


وزیر آموزش‌ و پرورش با اشاره به این‌که بیمه طلایی برای فرهنگیان بازنشسته نیز برقرار شده است، گفت:‌ نقشه راه سند تحول بنیادین در دست بررسی است که تلاش می‌کنیم تا آخر امسال و شاید هم زودتر آن را تهیه کنیم.
مدیرکل آموز ش و پرورش گیلان:
نشست های دینی باید اقناع کننده و احیاء کننده باشند


مهدی حاجتی در جلسه شورای قرآن ، نماز و عترت آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه نشست های دینی باید اقناع کننده و احیاء کننده باشند گفت : نماز ، قرآن ، عترت از مباحث اصلی آموزش و پرورش است و هدف ما مرور فعالیت های گذشته و سیاستگذاری درست برای آینده است.
در نخستین جشنواره جلوه های معلمی
معلم گیلانی جزو 10 معلم فداکار ایران انتخاب شد


در نخستین جشنواره جلوه‌های معلمی از ۱۰ معلم فداکار ایران و ۳ نفر از همسران شهدای شاخص کشور تجلیل شدند.
بیشتر
بازدید معاونین محترم آموزش متوسطه و ابتدایی ورئیس اداره آموزش بنیاد شهید گیلان از مدرسه دخترانه شاهد رودسر
اخلاقی معاون آموزش متوسطه ،گلی معاون آموزش ابتدایی ،سرعتی رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران ،حسینی رئیس اداره آموزش بنیاد شهید ،صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر در مدرسه دخترانه شاهد هفده شهریور این شهرستان حضور یافتند و فعالیتهای مختلف آموزشی و پرورشی و نیز امور شاهد این مدرسه را از نزدیک بررسی و ارزیابی نمودند. 11:171393/11/5 يكشنبه

جلسه کارگروهی کارشناسان امور شاهد استان گیلان برگزار شد
جلسه کارگروهی کارشناسان مناطق استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد. 11:151393/11/5 يكشنبه

جلسه تبادل تجربه مربیان پیش دبستانی مدارس شهرستان لنگرود برگزار شد.
به منظور هماهنگی امورمربوط به دانش آموزان دوره پیش دبستانی جلسه توجیهی برای مربیان این دوره درمحل پژوهشگاه معلم برگزار گردید.دراین جلسه که مدیریت ومعاونت آموزشی آموزش وپرورش لنگرود حضور داشتند جایگاه دوره پیش دبستانی واهمیت آن مورد بحث وبررسی قرار گرفت .09:571393/11/5 يكشنبه

همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور دبیرستان شاهد المهدی(عج) شهرستان لاهیجان برگزار گردید.
طی مراسم باشکوهی ازقبول شدگان کنکوردانشگاه های دولتی سال 93 دبیرستان شاهد المهدی عج شهرستان لاهیجان تجلیل گردید.09:551393/11/5 يكشنبه

گردهمائی کارگروه معاونین آموزشی در منطقه کومله
دومین نشست کارگروه معاونین آموزشی گروه 5 در سالن کنفرانس آموزش وپرورش کومله تشکیل شد . 09:531393/11/5 يكشنبه
برگزاری نخستین جلسه قطبی کمیته پیشگیری از آسیبهای اجتماعی به میزبانی منطقه کوچصفهان
کارگاهی باعنوان چالش های پژوهشی در پژوهش سرای دانش آموزی کلاچای
دلنوشته های دانش آموزان شهرستان صومعه سرا در وصف پیامبر خوبی ها
همایش بزرگ ((خانه و مدرسه)) در رودسر
برگزاری جلسه هم اندیشی ویژه نمایندگان معلمان مدارس دخترانه مقاطع سه گانه آموزش و پرورش منطقه رحیم آباد
جلسه بهبود کیفیت سوادآموزی منطقه خمام تشکیل شد
دومین جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در چابکسر
دوره تخصصی طراحی آموزشی در تالش برگزار شد
همایش تجلیل از دانش آموزان برتر حوزه فرهنگی هنری وقرآنی کیاشهر برگزار شد
جلسه کمیته اجرایی بسیج در دفتر مدیریت آموزش وپرورش آستانه اشرفیه برگزارشد.
جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه فجر در آموزش وپرورش ناحیه یک رشت برگزارگردید
المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای وسیله ای برای هنجار پذیری اجتماعی دانش آموزان
برگزاری اولین کلاسهای طرح بسیج علمی گروه های آموزشی متوسطه در ماسال
بیش از یک میلیارد ریال بابت تجهیز و تعمیر 22 کانون فرهنگی و تربیتی استان هزینه گردیده است
سومین نشست تخصصی نمایندگان دوره پیش دبستانی ادارات آموزش و پرورش مناطق گیلان
بیشتر
اولین جلسه گردهمایی مؤسسان مدارس آموزش از راه دور استان گیلان برگزار گردید
اولین جلسه گردهمایی مؤسسان مدارس آموزش از راه دور آموزش و پرورش استان گیلان درپژوهشکده تعلیم وتربیت تشکیل شد. 10:121393/8/11 يكشنبه

ستاد امتحانات آموزش وپرورش منطقه چابکسر تشکیل جلسه داد.
روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه چابکسر اعلام کرد :جلسه ستاد امتحانات نهائی سال سوم متوسطه وپیش دانشگاهی نوبت شهریور 93 جهت تمهید مقدمات امتحانات درمحل کار رئیس اداره برگزار گردید. 08:471393/5/26 يكشنبه

تجلیل از سرگروه های آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی رودسر
جلسه تقدیر و تجلیل از14 نفراز سرگروه های آموزشی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش شهرستان رودسر که در سطح استان گیلان حائزرتبه های برتر شده اند با حضوربهرام صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر ، معاونین و کارشناسان ذیربط در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد . 08:151393/5/26 يكشنبه

بازدید رئیس آموزش وپرورش کلاچای از اجرای طرح هجرت 3
به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه کلاچای در این بازدید رئیس آموزش وپرورش به همراه معاون برنامه ریزی ومعاون پرورشی و تربیت بدنی ، مدیر کانون ، فرمانده بسیج دانش آموزی ، مسئول بسیج سازندگی حوزه دانش آموزی شهرستان رودسر،رابط طرح هجرت از مدرسه ارشاد ومجتمع آموزشی وپرورشی عبدالصمد بی بالانی روند اجرایی طرح هجرت 3در این آموزشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت . 08:111393/5/26 يكشنبه

جلسه ستادسرویس حمل ونقل دانش آموزان در شفت
جلسه ستادسرویس حمل ونقل دانش آموزان مدارس شهرستان شفت باحضوراعضای ستاددراتاق کاررئیس اداره آموزش وپرورش تشکیل شد. 11:591393/5/20 دوشنبه
جلسه مشترک کمیته های ستاد پروژه مهر 93 شهرستان املش
بازدید مشاور اجرایی و معاون آموزش ابتدایی اداره کل از مدارس ناحیه 1 رشت
راهپیمایی با شکوه فرهنگیان و دانش آموزان گیلان در روز جهانی قدس
بیشتر
در آستانه آغاز سال تحصیلی 94- 93
همایش سفیران آرامش و امید مدارس با سخنرانی دکتر کفاش معاون محترم پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و حضور مربیان پرورشی ،معاونین پرورشی و مشاوران مدارس استان گیلان روز چهارشنبه 19/6/93 در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار می شود.13:251393/6/18 سه شنبه

اطلاعیه در مورد مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه داوطلبان متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان سال 93
مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه داوطلبان متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان سال 93 کلیه داوطلبین متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان مدارک ذیل را از تاریخ 28/5/93 به مدیریت هسته گزینش آموزش وپرورش گیلان به نشانی:رشت-میدان مصلی- -ابتدای بلوار شهید مدرس تحویل نمایند : 1- فرم اطلاعات فردی تکمیل شده 2 نسخه 2- عکس 4 قطعه 3- تصویر تمامی صفحات شناسنامه یک نسخه 4- تصویر کارت ملی یک نسخه 5- در صورت فعالیت دربسیج، گواهی عضویت 12:181393/5/28 سه شنبه

بیشتر
تماس با ما
  • تماس با ما
    33329082.9
    رشت - میدان فرهنگ - اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان

فايلها
part1.wmv 22.25 MB
part2.wmv 22.25 MB


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.