خانه
تماس با ما
نقشه سایت
 
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گیلان:
هدف هم افزایی و تجمیع توانمندیهاست


معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گیلان در حاشیه همایش نقش آموزش های فنی و حرفه ای و کار و دانش در کارآفرینی، اشتغال و توسعه استان گیلان در خصوص هدف این نشست و کارگاه های آن گفت: در یک کلام صریح و ساده ما اینجا جمع شدیم تا یکدیگر را بیشتر بشناسیم.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:
گام های نخست حل معضل بیکاری باید در مدارس برداشته شود


مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در همایش نقش آموزش های فنی و حرفه ای و کار دانش در کارآفرینی، اشتغال و توسعه استان گفت: گام های نخست حل معضل بیکاری باید در مدارس برداشته شود.
معاون وزیر آموزش و پرورش در گیلان :
تحقق اشتغال پایدار در گرو مهارت آموزی است


معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، تحقق اشتغال پایدار را در گرو مهارت آموزی دقیق منطبق بر نیاز بازار کار عنوان کرد.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گیلان :
خروجی های هنرستان ها به استانداردهای بازار کار نزدیک است


زرافشان معاون متوسطه وزارت آموزش متوسطه در همایش مشترک مدیران هنرستانهای فنی و حرفه ای ، بازرگانی ، کشاورزی و کاردانش با صاحبان صنایع مشاغل و کارآفرینان با محوریت نقش آموزشهای فنی و حرفه ای و کاردانش در کارآفرینی ، اشتغال و توسعه استان گیلان در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندرانزلی گفت : نیاز ملی ما توجه به آموزش و پرورش است البته منابع امروز تبدیل به سرمایه شده اند و جای بسی خوشبختی است که کشور توانسته است به سقف شاخص های آموزشی استاندارد برسد و خروجی های هنرستان های ما به استانداردهای بازار کار نزدیک است
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در جلسه شورای اداری اداره کل
تربیت نیروی انسانی لازمه کیفی سازی نظام تعلیم و تربیت است


مهدی حاجتی در جلسه شورای اداری اداره کل با اشاره به تأثیر اربعین حسینی بر روابط بین انسانها تصریح کرد : اربعین حسینی تجلیگاه تجدید میثاق شیعیان جهان با آرمانهای متعالی امام معصوم است که هیچ محرکی جز عواطف پاک دینی ندارند و اجتماع میلیونی در حرم امام حسینی (ع) یک اعلان وفاداری به این امام همام بود و این افتخار جهان تشیع است .
مدیرکل آموزش وپرورش گیلان:
با تولید محتوای الکترونیکی شیوه های تدریس بهبود می یابد


مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، در جریان بازدید از از کارگاه های جشنواره تولیدمحتوای الکترونیکی دوره ابتدایی در مدرسه آذر بهنیا ناحیه یک رشت گفت:این کارگاه های آموزشی به منظور بهبود شیوه های تدریس و به کارگیری روش های نوین یاددهی، یادگیری، افزایش توانمندی های علمی فنی معلمان ابتدایی ، در تولید محتوای آموزش الکترونیکی و نیز ارتقای میزان اثربخشی در فرآیند آموزش در کلاس درس ، با مشارکت اداره کل آموزش و پروش گیلان، اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و پارک علم و فناوری گیلان برگزار می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان:
60 درصد فرهنگیان شاغل استان دارای مدرک کارشناسی هستند


به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، مهدی حاجتی در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم در گیلان، در جمع خبرنگاران این رسانه، با بیان اینکه آموزش و پرورش دستگاه تاثیرگذار و بزرگ در کشور است، اظهار کرد: 30 هزار و 561 نیروی آموزشی در استان فعالیت می‌کنند که از این تعداد 18 هزار و 462 نیروی تحصیکرده است و 60 درصد فرهنگیان شاغل استان دارای مدرک کارشناسی هستند.

آغاز برگزاری آزمونهای سه گانه مشاوره ای در سراسر استان گیلان


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گیلان آزمونهای سه گانه مشاوره ای در سراسر استان گیلان به صورت همزمان آغاز شد.

درخشش دانش آموزان ابتدایی ناحیه 2 رشت در مسابقات دوومیدانی مدارس گیلان


دانش آموزان ورزشکار رشته‌ی دو و میدانی مدارس پیروزی پسران و شهید محمد منتظری دختران ناحیه 2 رشت در مسابقات دو و میدانی استانی که در مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) رشت برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافتند.
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان :
270 هزار دانش آموز در استان تحت پوشش تغذیه با شیر رایگان قرار می گیرند .


مهدی حاجتی گفت : در سال تحصیلی جاری 270 هزار دانش آموز مقطع ابتدایی ، پیش دبستانی ، مدارس شبانه روزی و متوسطه دوره اول استان تحت پوشش تغذیه با شیر رایگان قرار می گیرند .

توزیع شیر رایگان در مدارس گیلان آغاز شد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان مراسم توزیع شیر رایگان مدارس گیلان دقایقی پیش در مدرسه شهید فرحناز معصومی ناحیه یک رشت آغاز شد.
درخشش دبیر آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت در چهل و چهارمین جشنواره فیلم رشد
شهریار پور سیدیان دبیر ناحیه 2 رشت دیپلم افتخار این جشنواره را کسب کرد


شهریار پور سیدیان همکار فرهنگی و فیلم ساز ارزنده گیلانی دیپلم افتخار بخش استانی چهل و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی ، آموزشی و تربیتی رشد را کسب کرد .

درخشش دانش آموزان تکواندوکار ناحیه 2 رشت در مسابقات جهانی


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت در مسابقات رنکینگ جهانی تکواندو نونهالان دختر که 28 الی 30 نوامبر 2014 در آنتالیای ترکیه برگزار گردید دانش آموز تکواندوکار دبیرستان متوسطه اول شاهد و دبیرستان اروند رود ناحیه 2 رشت به مقام قهرمانی دست یافتند.

دیدار مدیر کل آموزش وپرورش استان گیلان از خانواده شهید فرهنگی نادر حسندوخت در بندر کیاشهر


مدیر کل آموزش وپرورش استان گیلان بهمراه هیأت همراه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستانه اشرفیه از خانواده شهید فرهنگی نادر حسندوخت دیدن نمود.
مدیر کل آموزش وپرورش استان گیلان در جلسه شورای آموزش پرورش بندر کیاشهر
رمز موفقیت در آموزش وپرورش همدلی وتعامل است


مهدی حاجتی در جلسه شورای آموزش وپرورش بندر کیاشهر رمز موفقیت در آموزش وپرورش را همدلی وتعامل با مسئولین شهر دانست و گفت: با تعامل وهمکاری و مدیریت صحیح وتلاش وپشتکار می توانیم بسیاری از مشکلات آموزش وپرورش شهر یا منطقه خود را حل نماییم.

مدیر کل آموزش وپرورش استان گیلان در منطقه بندر کیاشهر


نشست صمیمی مهدی حاجتی مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان با مدیران مدارس منطقه بندر کیاشهر در کانون دکتر حسابی این شهر برگزار شد.

معلم گیلانی اقدام پژوه برتر کشور شد


خانم مهران حاجی پور دبیر ریاضی منطقه تولمات در هفدمین اقدام پژوهی به بعنوان اقدام پزوه برتر کشور دست یافت .

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان از منطقه لشت نشا


مهدی حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان از منطقه لشت نشا بازدید نمود.

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان با خانواده معلم شهید ذکریا حاجی پور در لشت نشا


در راستای تکریم از ایثار و ازخود گذشتگی شهیدان و ارزش نهادن به صبر تحمل پدران و مادران شهدا مهندس حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش گیلان از خانواده معلم شهید ذکریا حاجی پور از روستای چافوچاه لشت نشا دیدار نمود.در این دیدار که امام جمعه ،رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین اداره کل حضور داشتند ایشان با اهدا لوح سپاس از این پدر و مادر شهید تقدیر و تشکر نمود.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در همایش اختتامیه طرح ملی دانش آموزی نجات آب
طرح داناب در 871 مدرسه استان اجرا شده است


مهدی حاجتی در مراسم اختتامیه طرح ملی دانش آموزی نجات آب ( داناب) در دبیرستان دخترانه شاهد ناحیه 2 رشت با بیان این مطلب گفت : از سال 1993 میلادی مسئله اهمیت آب مطرح شد و از آن می توان بعنوان حربه بزرگ سیاسی دنیا نام برد . به همین خاطر ریاست محترم جمهوری در پرسش مهر 15 بحث آب را مطرح کردند .
بیشتر
برگزاری کارگاه توجیهی آموزشی وارزشیابی ویژه کلیه کارکنان واحدهای سوادآموزی غرب گیلان درشهرستان شفت
کارگاه توجیهی آموزشی وارزشیابی ویژه کلیه کارکنان واحدهای سوادآموزی غرب گیلان باحضور عبداله رنجی مدیر آموزش وپرورش شفت ،مسئولین وکارشناسان واحدهای سوادآموزی مناطق غرب گیلان به میزبانی شهرستان شفت برگزار گردید. درشهرستان شفت 12:031393/9/24 دوشنبه

اولین سمینار تخصصی تربیت بدنی و علوم ورزشی در بندر انزلی
به مناسبت هفته پژوهش اولین سمینار تخصصی تربیت بدنی و علوم ورزشی در ارتباط با چاقی و کنترل وزن،استعداد یابی و مدیریت برنامه ریزی در ورزش با حضور دریابکی رییس اداره آموزش و پرورش،دلیری رییس موسسه آموزش عالی مهران،پروفسور رحمانی نیا ،استاد مجید ستوده،استاد مهران نصیری و برپایی نمایشگاه کتاب های تخصصی تربیت بدنی برگزار شد. 11:581393/9/24 دوشنبه

جلسه ستاد برگزاری امتحانات نهایی و داخلی دی ماه 93 شهرستان املش
در این جلسه که با حضور مدیر آموزش و پرورش، معاونین، کارشناس سنجش و ارزشیابی شهرستان و سایر عوامل ذیربط تشکیل شد، قربان احمدی مدیر آموزش و پرورش املش در خصوص اهمیت برگزاری مطلوب، ایجاد محیط مناسب و آرام و نظارت بر اجرای امتحانات نهایی تأکید نمود. در پایان این جلسه محل حوزه های اجرا، رؤسا و عوامل تکثیر مشخص گردیدند.11:561393/9/24 دوشنبه

برگزاری جلسه مدیران ابتدایی ومعاونین آموزگار و معاونین مستقل آموزش وپرورش آستانه اشرفیه
جلسه مدیران ابتدایی بهمراه معاونین آموزگار ومعاونین مستقل آموزش وپرورش آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات مدیریت آموزش وپرورش برگزار شد.11:501393/9/24 دوشنبه

برگزاری جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان آستارا
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان آستارا جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی با حضور روسای ادارات در فرمانداری این شهرستان بر گزار گردید.11:001393/9/24 دوشنبه
برگزاری اولین جشنواره تولید محتوای الکترونیک مقطع ابتدایی در ناحیه ۲ رشت
مناسبت روزجهانی معلولین فرماندار تالش از مدرسه استثنائی بازدید کرد
نتایج تیمی مسابقات دومیدانی ( ابتدایی ) پسران و دختران
گردهمائی مدیران مجری نهمین دوره جشنواره مهارت های هنری (شاخه کاردانش)
اگربتوانیم رسالت خود رادرانعکاس مشکلات بحران آب درست انجام دهیم،قدمهای موثری دراستای فرهنگسازی می توانیم برداریم
گاز رسانی به دبستان شهید خانزاده طول لات منطقه رحیم آباد
بازدید مستمر سرگروهها از روند آموزشی مدارس در کیفیت بخشی نظام آموزشی موثر است
برگزاری شانزدهمین مانور سراسری زلزله در مدرسه باقرالعلوم منطقه رودبنه
اعزام کاروان راهیان نور دختر از شهرستان سیاهکل
برگزاری ششمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان شفت
جلسه هماهنگی مدیران طرح تعالی مدیریت شهرستان صومعه سرا
شانزدهمین مانورسراسری زلزله درفومن همزمان با مدارس کل کشور برگزار شد
جلسه آموزشی تخصصی با مدیران ومعاون دبیران متوسطه دوره اول کلاچای
جلسه کارگاهی مدارس مجری طرح تعالی مدیریت در کوچصفهان
برگزاری شانزدهمین مانور سراسری زلزله در منطقه کومله
بیشتر
اولین جلسه گردهمایی مؤسسان مدارس آموزش از راه دور استان گیلان برگزار گردید
اولین جلسه گردهمایی مؤسسان مدارس آموزش از راه دور آموزش و پرورش استان گیلان درپژوهشکده تعلیم وتربیت تشکیل شد. 10:121393/8/11 يكشنبه

ستاد امتحانات آموزش وپرورش منطقه چابکسر تشکیل جلسه داد.
روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه چابکسر اعلام کرد :جلسه ستاد امتحانات نهائی سال سوم متوسطه وپیش دانشگاهی نوبت شهریور 93 جهت تمهید مقدمات امتحانات درمحل کار رئیس اداره برگزار گردید. 08:471393/5/26 يكشنبه

تجلیل از سرگروه های آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی رودسر
جلسه تقدیر و تجلیل از14 نفراز سرگروه های آموزشی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش شهرستان رودسر که در سطح استان گیلان حائزرتبه های برتر شده اند با حضوربهرام صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر ، معاونین و کارشناسان ذیربط در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد . 08:151393/5/26 يكشنبه

بازدید رئیس آموزش وپرورش کلاچای از اجرای طرح هجرت 3
به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه کلاچای در این بازدید رئیس آموزش وپرورش به همراه معاون برنامه ریزی ومعاون پرورشی و تربیت بدنی ، مدیر کانون ، فرمانده بسیج دانش آموزی ، مسئول بسیج سازندگی حوزه دانش آموزی شهرستان رودسر،رابط طرح هجرت از مدرسه ارشاد ومجتمع آموزشی وپرورشی عبدالصمد بی بالانی روند اجرایی طرح هجرت 3در این آموزشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت . 08:111393/5/26 يكشنبه

جلسه ستادسرویس حمل ونقل دانش آموزان در شفت
جلسه ستادسرویس حمل ونقل دانش آموزان مدارس شهرستان شفت باحضوراعضای ستاددراتاق کاررئیس اداره آموزش وپرورش تشکیل شد. 11:591393/5/20 دوشنبه
جلسه مشترک کمیته های ستاد پروژه مهر 93 شهرستان املش
بازدید مشاور اجرایی و معاون آموزش ابتدایی اداره کل از مدارس ناحیه 1 رشت
راهپیمایی با شکوه فرهنگیان و دانش آموزان گیلان در روز جهانی قدس
بیشتر
در آستانه آغاز سال تحصیلی 94- 93
همایش سفیران آرامش و امید مدارس با سخنرانی دکتر کفاش معاون محترم پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و حضور مربیان پرورشی ،معاونین پرورشی و مشاوران مدارس استان گیلان روز چهارشنبه 19/6/93 در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار می شود.13:251393/6/18 سه شنبه

اطلاعیه در مورد مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه داوطلبان متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان سال 93
مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه داوطلبان متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان سال 93 کلیه داوطلبین متقاضی جذب در دانشگاه فرهنگیان مدارک ذیل را از تاریخ 28/5/93 به مدیریت هسته گزینش آموزش وپرورش گیلان به نشانی:رشت-میدان مصلی- -ابتدای بلوار شهید مدرس تحویل نمایند : 1- فرم اطلاعات فردی تکمیل شده 2 نسخه 2- عکس 4 قطعه 3- تصویر تمامی صفحات شناسنامه یک نسخه 4- تصویر کارت ملی یک نسخه 5- در صورت فعالیت دربسیج، گواهی عضویت 12:181393/5/28 سه شنبه

بیشتر
دریافت انتقادات و پیشنهادات
  • دریافت انتقادات و پیشنهادات

    همکاران ارجمند، اولیای محترم و دانش آموزان عزیز لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را به سامانه 30008391 ارسال نمایید. در اسرع وقت پاسخ مربوطه به شماره تلفن شما ارسال خواهد شد.
تماس با ما
  • تماس با ما
    9-33329082
    رشت - میدان فرهنگ - اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان

فايلها
part1.wmv 22.25 MB
part2.wmv 22.25 MBخانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.